Steeds meer mensen hebben de behoefte om bij het overlijden van hun dierbare donaties in te zamelen om het werk van Resto VanHarte mogelijk te maken. Wij vinden dit een bijzonder gebaar. Zo draagt het eerbetoon, de uitvaart op een bijzondere manier bij aan het bestrijden van eenzaamheid.
Het verlies van een dierbare is een verdrietige gebeurtenis. Wij wensen je veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Op ons digitale in memoriam platform kun je een persoonlijke in memoriam-pagina aanmaken ter nagedachtenis aan jouw dierbare én geld inzamelen tegen eenzaamheid. Een écht eerbetoon. Familie, vrienden en naasten kunnen via deze pagina een gift geven.
Heb je toch contant geld ontvangen tijdens de uitvaart en wil je dat overmaken naar Resto VanHarte? Dat kan onder de vermelding van uitvaart + naam overledene, naam nabestaande, postcode + huisnummer. Ons bankrekeningnummer is NL14 INGB 0000 0015 14 t.n.v. Stichting VanHarte.
Tijdens een uitvaart komt er veel op je af. Daarom helpen we je graag om jouw in memoriam-collecte voor jouw dierbare te organiseren. Kunnen wij je helpen of heb je vragen? Neem dan gerust contact op met John van Duin via fw@restovanharte.nl.
Je kunt bijdragen aan de missie van Resto VanHarte via de pagina Doneren. Heel hartelijk dank!
Het is zeker mogelijk om een nalatenschap te doneren aan Resto VanHarte. Er is dan geen sprake van erfbelasting, want Resto VanHarte heeft de ANBI-status. We kunnen de donatie daarom volledig inzetten voor het behalen van onze doelstellingen.
Een fonds op naam is een schenking aan Resto VanHarte die we voor een door jou gekozen doel mogen inzetten. Een fonds op naam kan zowel bij leven als via het testament worden opgericht. De schenker bepaalt zelf de naam en budget van het fonds, maar Resto VanHarte zorgt voor de besteding en administratie. Bovendien zorgen wij voor het opzetten en de daarbij komende kosten.
Jouw donatie wordt ingezet voor de missie van Resto VanHarte: mensen verbinden aan tafel via een betaalbaar driegangendiner. Op deze manier bestrijden wij eenzaamheid. Van de donaties kopen we ingrediënten, betalen we onze Restomanagers en koks en houden we onze operatie draaiende. Een donatie kan gericht worden gegeven aan Resto's in de gewenste gemeente, of algemeen om ons werk mogelijk te maken.