Dag van de Vrijwilliger: bedankt vrijwilligers!

Het is vandaag de Dag van de Vrijwilliger in Nederland. Zonder vrijwilligers zou er maar weinig tot stand komen. En dat geldt zeker voor Resto VanHarte. Onze vrijwilligers zijn de drijvende kracht achter onze buurtrestaurants. Zij bereiden en serveren de maaltijden. Maar nog belangrijker; zij zorgen voor de gezelligheid en de verbinding tussen de gasten aan tafel.

Onze vrijwilligers hebben allemaal hun eigen verhaal. De komende week laten we dan ook elke dag een andere vrijwilliger aan het woord. We hopen dat dit ook jou inspireert om ook vrijwilliger te worden bij Resto VanHarte. Want, en dat blijkt wel uit alle persoonlijke verhalen, je krijgt er ook veel voor terug.

Kijk op www.restovanharte.nl/vrijwilligerswerk voor meer informatie of meld je direct aan via sollicitatie@restovanharte.nl

We hebben een verkeerde kleur rood Resto VanHarte-schorten liggen. Die kun jij nu voor slechts 5 euro kopen! Voor jezelf of cadeau voor een ander. Zolang de voorraad strekt.