Inzamelingsactie tijdens ifar van Albert Heijn

Vorige week vond er op het hoofdkantoor van Albert Heijn een iftar plaats, met een mooie opkomst van meer dan 130 deelnemers. Tijdens deze iftar is er ook een inzameling gehouden voor Resto van Harte.

Een iftar is het gezamenlijke avondmaal waarmee vastende moslims tijdens de maand Ramadan na zonsondergang het vasten verbreken. De Ramadan is een belangrijke periode binnen de islam, die in het teken staat van bezinning, verbinding, saamhorigheid en omzien naar elkaar. De iftar bood een bijzonder moment om samen te komen, elkaar beter te leren kennen en stil te staan bij het belang van inclusiviteit en onderlinge verbondenheid.

Tijdens de Ramadan speelt liefdadigheid een grote rol. Het is een maand waarin delen centraal staat, niet alleen van eten, maar ook van zorg en verantwoordelijkheid voor elkaar. Vanuit deze gedachte vond er tijdens de iftar een inzamelingsactie plaats voor Resto van Harte, waarbij maar liefst ruim 1.100 euro is opgehaald.

Wij zijn enorm blij met deze samenwerking en dankbaar voor iedereen die heeft bijgedragen aan het samenbrengen van mensen en het ondersteunen van dit mooie doel.

Ben jij benieuwd wat we allemaal kunnen waarmaken voor zo'n bedrag? Kijk op www.restovanharte.nl/onze-menukaart

Reserveer Doneer

Bakken voor Elkaar - kom in actie met Koningsdag

Een taart, koekjes of muffins. Alles kan! Bak met ons mee, voor elkaar.

Samen maken we van Koningsdag een dag van verbinding!