Stem nu op ons voor mooie ontmoetingen bij Resto VanHarte

ING Helpnederlandvooruit stemactieVan multicultureel buurtfeest tot paasbrunch voor het hele gezin. Van Maastricht tot Zwolle. Tien lokale activiteiten van Resto VanHarte zijn geselecteerd voor een donatie van het ING Nederland fonds. U kunt ons helpen een bedrag van 5000 euro per activiteit  te ontvangen door te stemmen! Met uw stem maken we nog meer kans om samen met vrijwilligers mooie ontmoetingen te organiseren in de buurt.
 
Overzicht per stad:
Breng uw stem uit op een van onderstaande activiteiten, klik op de link en vul uw gegevens in. U ontvang een e-mail waarmee u uw stem kunt bevestigen.

Den Haag: Buurt-BBQ
Met de donatie organiseren we in 2019 een feestelijke Folkore-BBQ in Escamp. Buurtbewoners en verenigingen met diverse achtergronden vragen we iets in te brengen vanuit de eigen cultuur zoals; bijzondere gerechten, modeshows, muziek- en dans. Bewoners uit alle lagen schuiven bij elkaar aan tafel. Escamp is een stadsdeel met veel diversiteit en tegenstellingen die we met deze BBQ doorbreken. Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-den-haag

Maastricht: Buurt Picknick
We willen in 2019 met bewoners in de wijk Blauwdorp een grote Buurt Picknick organiseren die afhankelijk van donatie kleiner of groter wordt opgetuigd. In deze wijk waar grote diversiteit en verschillen zijn, willen we bewoners via deze Picknick met elkaar verbinden. Tevens nodigen we hen uit om via het Resto ook in de toekomst als gast of als vrijwilliger samen te werken aan een betere buurt. Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-maastricht

Middelburg: Multicultureel buurtfeest
Met de donatie organiseren we in 2019 een bruisend multicultureel buurtfeest waarbij buurtbewoners vanuit eigen cultuur hapjes bereiden, dans-/muziekoptredens geven en leuke activiteiten voor kinderen verzorgen. In 2018 is dit voor het eerst op kleinere schaal georganiseerd. Ervaringen gebruiken we om in deze diverse wijk samen met partners nog meer buurtbewoners te betrekken en te verbinden. Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-middelburg

Den Bosch: Gezonde Kinder-Buurt-BBQ
Met de donatie organiseren we in 2019 een gezonde Kinder-Buurt BBQ in de Graafse Wijk op het Brede Bossche School terrein of in het park. Met kinderen die veelal leven in armoede bereiden we een barbeque voor ouders en buurtbewoners. In deze aandachtswijk is sprake van grote diversiteit. Met deze barbeque willen we bijdragen aan verbinding en  begrip in de buurt en het overbruggen van verschillen.Stem nu:https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-den-bosch

Tilburg: Paasbrunch met kinderen voor ouders en de buurt
Met de donatie bereiden we met kinderen in armoede in de lente van 2019 een grote gezonde paasbrunch voor ouders en de buurt. Kinderen leren spelenderwijs over gezonde voeding. Kinderen en ouders worden betrokken via partners Quite, Voedselbank en de basisschool in de buurt. We hopen deze soms moeilijk te bereiken doelgroep op deze laagdrempelige manier te verwelkomen bij het Resto in hun buurt. Stem nu https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-013

Venlo: Gezonde thema-diners voor ouderen 
Met de donatie organiseren wij in 2019  één of meerdere thema-diners in het kader van gezondheid voor ouderen. Voor veel van hen vormen fysieke beperkingen een drempel om op eigen kracht de deur uit te gaan. In samenwerking met Funqtio worden gasten met een passend beweegaanbod op informele wijze bewust gemaakt van gezondheid en bewegen en hoe men elkaar hierin kan ondersteunen en kan stimuleren.Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-venlo

Enschede: Een foodfestival toegankelijk voor iedereen
Iedere zomer organiseren we een klein social food festival met dansen, muziek, yoga etc.. Onze vrijwilligers zetten hun beste beentje voor om er een gezellige dag van te maken. Mensen van allerlei achtergronden en leeftijd komen bij elkaar om hiervan te genieten. Kortom een laagdrempelige internationale bijeenkomst waardoor nieuwe vriendschappen kunnen ontstaan. De entree is gratis en de prijzen voor het eten laag. Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-enschede 

Utrecht: Heel Utrecht kookt
Heel Utrecht kookt 2019 is het Social Food Festival dat we voor het eerst willen organiseren voor zo’n 3.000 gasten. Een 20 tal sociale eetinitiatieven uit de stad komen bij elkaar. Iedereen, jong en oud, uit alle lagen van de bevolking, ontmoetten elkaar aan lange tafels en genieten van betaalbare lekkere gerechten en culturele activiteiten.  De entree, muziek en kinderspringkussens zijn gratis. Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-utrecht

Leiden: Gezond budget koken met kinderen
We willen expliciet de kinderen van de scholen betrekken bij onze Resto en hun bewust maken van gezonde voeding. Want overgewicht leidt tot een negatieve spiraal omdat bewegen door overgewicht minder prettig wordt en vervolgens tot een verder toename in gewicht kan leiden. We willen de kinderen leren dat budget koken gezond en lekker is. Het gaat om verbetering van de sociale, fysieke en mentale gezondheid. Stem nu: https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-leiden

Zwolle: Buurt-BBQ
Iedere zomer organiseren we de Buurt BBQ. Onze vrijwilligers zetten hun beste beentje voor om er een gezellige dag van te maken. Mensen van allerlei achtergronden en leeftijd komen bij elkaar om hiervan te genieten. Kortom een laagdrempelige internationale bijeenkomst waardoor nieuwe vriendschappen kunnen ontstaan. Koken voor en met de buurt met muziek waar interactie centraal staat.Stem nu https://www.helpnederlandvooruit.nl/doel/resto-vanharte-zwolle

Heeft u een keuze kunnen maken? Breng snel uw stem uit! Stemmen kan tot 10 februari!

Voor meer informatie over het ING Nederland fonds, klik hier: ing.nl/nederlandfonds.

Nieuwsbrief ontvangen?

 

Contact